Cluj.gMania.Ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Redirectele Admini ai serverului Cluj.gMania.Ro!!

3 participanți

In jos

Redirectele Admini ai serverului Cluj.gMania.Ro!! Empty Redirectele Admini ai serverului Cluj.gMania.Ro!!

Mesaj  LAO Joi Iun 24, 2010 5:59 am

Propun ca admini care pana la sfarsitul lunii nu isi posteaza dovezile la redirecte sa fie suspendati, De. nu va facut rubricile la dovezi redirecte doar din plictiseala, daca nu va postati dovezile inseamna ca nu le avetzi...in consecinta nu meritati adminul, vi sa spus clar in cererea de admin ca suntetzi obligati sa tzinetzi redirecte pentru a ajuta serverul, vad ca dupa c atzi primit adminele atzi uitat sa si ajutati serv...conformatziva regulilor sau zburatzi. Hai sall!


Redirectele Admini ai serverului Cluj.gMania.Ro!! 21774lj6
LAO
LAO
gMania Owner

Posts : 125
Join date : 17/06/2009
Age : 35
Location : Cluj/Campia-Turzii/Cart. Sharat

Sus In jos

Redirectele Admini ai serverului Cluj.gMania.Ro!! Empty Re: Redirectele Admini ai serverului Cluj.gMania.Ro!!

Mesaj  De. Joi Iun 24, 2010 6:46 pm

cerere aprobata!
De.
De.
gMania Owner

Posts : 427
Join date : 16/06/2009
Age : 32
Location : Campia Turzii,cart.Sharat

https://sharat.forumgratuit.ro

Sus In jos

Redirectele Admini ai serverului Cluj.gMania.Ro!! Empty Re: Redirectele Admini ai serverului Cluj.gMania.Ro!!

Mesaj  DaNNy Vin Iul 02, 2010 8:26 am

Pur si simplu mi-e lene sa mai fac print screen si sa postez, Smile) Haideti sa luam odata domeniul ala.
DaNNy
DaNNy

Posts : 88
Join date : 03/06/2010
Age : 36
Location : Galati

Sus In jos

Redirectele Admini ai serverului Cluj.gMania.Ro!! Empty Re: Redirectele Admini ai serverului Cluj.gMania.Ro!!

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum