Cva util

In jos

Cva util

Mesaj  AntiC la data de Lun Iun 28, 2010 11:45 pm

Am cateva propuneri care as vrea sa fie aprobate de owneri..referitor la LAO.De.si Caddy...

1. Dupa cum stim sapt asta ar trebui sa platim hostu..de platit vom plati doar owneri..pe langa as vrea ca fiecare admin de pe servar sa puna la randul lui o suma de bani pt a putea achizitiona un domeniu cu evidentza redirectelor..La cati admini sunt nar fi o problema sa strangem bani asta ii o solutzie mai simpla care trebuie facuto odata si odata atuncea vom vedea cne tzine cu adevarat redirecte si cne merita admin pt ca le tzine.Domeniu trebuie platit cu 1 euro din cate mia zis Caddy pe luna..am propus ca un admin la o luna sa plateasca 1 euro nu e mult si nu trebuie in fiecare luna..intro luna unu intro luna altul

2.Sunt uni admini care dispun de admin si nu prea sunt prezenti pe servar..de asemnea cum a si anuntza De. din 1 iulie vor veni si sanctziunile si ar trebui drastice pt uni.

3.De asemenea as opta si pt cateva pluginuri care sa fie puse pe servar: - un plugin pt a nu sta spect mai mult de 10 min pt ca sunt player care intra si se pun spect si nu intra la joc am tot putut scrie "Spect IN/OUT ca degeaba a trebuit sa mah tot opresc din joc sa le dau kick ar fi un plugin bun.
- un plugin de a putea vedea hartile care au fost recent si nu a le mai da la vot scri pe sya /harti si iti arata hartile recente jucate..
-un plugin de a putea sa iti resetezi scorul mai repede prin reset sau retry.

Deocamdata la lucrurile acestea mam gandith...luatzi o decizie impotriva lor ..e zik ca nu e cva rau pt servar din cate mam gandit.
AntiC
gMania Owner

Sus In jos

Re: Cva util

Mesaj  De. la data de Mar Iun 29, 2010 1:10 am

nu e rau la faza cu adminii....sunt multi de prin apropiere si daca vor sa ajungem o comunitate mare propun cate 5 lei pe luna....daca sunt de acord:P.....au intervenit niste sanctiuni ....faza cu resetarea scorului ce are ca scrii /resetscore:-??....pluginu cu spectatorii e doar de umplutura...nu zic ca e o idee rea dar nu vreau sa fie incarcat serverul:P
De.
gMania Owner

http://sharat.forumgratuit.ro

Sus In jos

Mesaj  AntiC la data de Mar Iun 29, 2010 1:22 am

caddy mio zis ca tre sa facem addonsul de la 0:|...pluginurile estea nu ar fi rele odata ce se populeaza serv o sa se dea admin si pe ore jucat banuiesc si o sa stea la coada pt ore pe spect si sa fie plecatzi de aks de ex..mno cum vretzi nui prb eo am zis sa fie mai usor dar cum vretzi lol!
AntiC
gMania Owner

Sus In jos

Mesaj  De. la data de Mar Iun 29, 2010 2:03 am

stai sa vina ala cu hostu:)
De.
gMania Owner

Sus In jos

legat de host

Mesaj  radu la data de Joi Iul 01, 2010 4:45 pm

Dau eu primi 5 lei daca vreti... numa unu sa ma sune:)
Poate vor lua exemplu si ceilalti admini din apropiere:)
Sincer mie chiar imi surade faza cu redirectele...Smile) nu de alta da nu apuc sa tin mult timp redirectele ca imi intra calcu in standby, sau si mai rau le inchide relu:)) asa ca:-" ...
radu

Sus In jos

Mesaj  De. la data de Joi Iul 01, 2010 6:55 pm

radule 10 lei e suma stabilita:P....toti care vor sa dea sunt bine primiti:)....deja si`au exprimat dorinta asnayev,horea,danny....daca dai si tu e perfect:-??
De.
gMania Owner

Sus In jos

Mesaj  DaNNy la data de Vin Iul 02, 2010 8:23 am

Vezi ma Bogdane ca se aduna cei care vor sa ajute sv ? Ce ti-am zis eu ? Cu primii bani primiti dau un Jack D. Very Happy
DaNNy

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum