Cluj.gMania.Ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

cerere admin catre bosii serverului :))

4 participanți

In jos

cerere admin catre bosii serverului :)) Empty cerere admin catre bosii serverului :))

Mesaj  norton_jack22 Vin Iun 04, 2010 12:03 am

sunt norton_jack
cu varsta de 23 de ani
cu numele real de florea gabriel
as vrea si eu sa va cer o favoare de a avea un admin nu conteaza gradu de ma stie k am fost admin si el jucator daq vreti sa stiti mai multe despre mine vb cu el si o sa va zica cat timp ma cunoscut pe mine ce admin am fost
motivu pt k stiu sa folosesc adminu si mia placut de la inceput treaba asta Smile
azi e prima zi pe server si mi se pare bun serveru bafta in continuare tinetio tot asa Smile
am avut si gradul doi dupa chestor la admin dar mas multumi si cu mediu daq vreti
deci eu as putea sa tin redirecte doar cand sunt la pc k am servici si daia am putin timp liber daq e ceva si vreti sa vb cu mine la id de mesenger norton_jack22 va astept Wink

norton_jack22

Posts : 1
Join date : 03/06/2010

Sus In jos

cerere admin catre bosii serverului :)) Empty Re: cerere admin catre bosii serverului :))

Mesaj  De. Vin Iun 04, 2010 12:06 am

ai respectat modelul intr`un mod mai ciudat....pro!...si cu redirectele tii kt poti!
De.
De.
gMania Owner

Posts : 427
Join date : 16/06/2009
Age : 32
Location : Campia Turzii,cart.Sharat

https://sharat.forumgratuit.ro

Sus In jos

cerere admin catre bosii serverului :)) Empty Re: cerere admin catre bosii serverului :))

Mesaj  Caddy Vin Iun 04, 2010 12:06 am

Pro
Caddy
Caddy
gMania Owner

Posts : 277
Join date : 17/06/2009
Age : 31
Location : campia turzii judetu cluj

Sus In jos

cerere admin catre bosii serverului :)) Empty Re: cerere admin catre bosii serverului :))

Mesaj  fritz Vin Iun 04, 2010 3:33 am

pro Very Happy
fritz
fritz

Posts : 12
Join date : 03/06/2010
Age : 31
Location : C.Turzii

Sus In jos

cerere admin catre bosii serverului :)) Empty Re: cerere admin catre bosii serverului :))

Mesaj  De. Vin Iun 04, 2010 9:46 pm

aprobat!TC!!!cauta-ma pe mess!!!
De.
De.
gMania Owner

Posts : 427
Join date : 16/06/2009
Age : 32
Location : Campia Turzii,cart.Sharat

https://sharat.forumgratuit.ro

Sus In jos

cerere admin catre bosii serverului :)) Empty Re: cerere admin catre bosii serverului :))

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum