Cluj.gMania.Ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

catre admini!

+4
wicked-w00w
LAO
Caddy
De.
8 participanți

In jos

catre admini! Empty catre admini!

Mesaj  De. Vin Iun 25, 2010 7:46 pm

am observat ca o serie din voi faceti la gafe impardonabile.Blindul se da la inceputu rundei nu in timpul jocului!o gramada de banuri date aiurea pentru frag dupa blind pentru ca voi dati blind cand trage jucatorul.-a$nay3v- suspendare 3 zile pentru aceasta gafa.pe data de 1 se lasa cu retrogradari mari chiar si remove!fara comentarii si fara contestatii!va multumesc.trebuie luate masuri inainte sa se duca bu serverul!hai saL.
ps:astept completari de la ceilalti owneri:Caddy,LAO,AntiC
De.
De.
gMania Owner

Posts : 427
Join date : 16/06/2009
Age : 32
Location : Campia Turzii,cart.Sharat

https://sharat.forumgratuit.ro

Sus In jos

catre admini! Empty Re: catre admini!

Mesaj  Caddy Vin Iun 25, 2010 8:26 pm

Inteleapta decizie...PRO Smile
Caddy
Caddy
gMania Owner

Posts : 277
Join date : 17/06/2009
Age : 31
Location : campia turzii judetu cluj

Sus In jos

catre admini! Empty Re: catre admini!

Mesaj  LAO Vin Iun 25, 2010 8:40 pm

Sunt ji codati kre sunt evidentzi de cod ji dak da`i blind abia runda viitoare mai face 1-2 victime dar dak aja trebuie sa procedam de acum inainte...PRO!


catre admini! 21774lj6
LAO
LAO
gMania Owner

Posts : 125
Join date : 17/06/2009
Age : 35
Location : Cluj/Campia-Turzii/Cart. Sharat

Sus In jos

catre admini! Empty Re: catre admini!

Mesaj  wicked-w00w Sam Iun 26, 2010 12:17 am

Poi ti`am zis si pe srv...daca vrei sa ... pe cineva ii dai blind cand pune tinta pe om cum a facut asnayev si at automat ia destroy...si frate poi tre sa ii zici de cate 5-6 ori la anumiti admini sa se uite pe cineva...sau sa dea ban...ala da 4 hs pe runda timp de 4 runde si el joaca linistit ca ii cu el in echipa...poi clar ca te enervezi si il injuri...si tot tu iei ban ca dc l`ai injurat
wicked-w00w
wicked-w00w

Posts : 94
Join date : 17/06/2009
Age : 33
Location : Campia-Turzii

http://www.razerzone.com

Sus In jos

catre admini! Empty Re: catre admini!

Mesaj  De. Sam Iun 26, 2010 12:39 am

flex...blindul dureaza pana dai tu unblind....dai la inceputu rundei si daca el joaca cand face frag ia ban si destroy:)...multi dau blind imediat cand li se pare suspect ceva:)la asta m`am referit:p
De.
De.
gMania Owner

Posts : 427
Join date : 16/06/2009
Age : 32
Location : Campia Turzii,cart.Sharat

https://sharat.forumgratuit.ro

Sus In jos

catre admini! Empty Re: catre admini!

Mesaj  tenebre Sam Iun 26, 2010 12:51 am

Daca tot ai deschis un topic pentru discutii despre admini am si eu o propunere : pune-ti niste reguli pentru schimbat hartile ca e un haos total de multe ori.

Sa va povestesc patania mea:
- eram eu asnaev si mizik pe server
- asnaev intreaba : jucam bycastor
- eu zic nu (nu pot juca awp cu lagu asta de .....)
- el m-a ''ascultat'' si a dat la vot (doar awp_bycastor)
- a iesit negativ votul
- eu ii spun sa dea 2 harti la vot (cred ca le-am spus la toti adminii care dau doar o harta)
- se trezeste mizik si da la vot ghici ce: awp_bycastor cu de_rats_2001 si a iesit de_rats
- vazand ca atunci cand au intrat pe rats jucau doar 5 din 15 (restul trebuiau sa downloadeze si a durat cam 3 minute) au schimbat in awp_bycastor
- daca la vot sa iesit negativ de 2 ori bycastor vreau sa stiu cu ce drept a bagat mizik bycastor.
Si nu e prima oara cand se intampla astfel de faze. (nu vreau sa se ia nici o masura impotriva lor ,dar vreau sa invete sa schimbe o harta)

tenebre

Posts : 7
Join date : 18/06/2010

Sus In jos

catre admini! Empty Re: catre admini!

Mesaj  DaNNy Sam Iun 26, 2010 2:27 am

De acord cu Tenebre.Adminul care da la vot sa dea minim 2 harti.
DaNNy
DaNNy

Posts : 88
Join date : 03/06/2010
Age : 36
Location : Galati

Sus In jos

catre admini! Empty Re: catre admini!

Mesaj  De. Sam Iun 26, 2010 4:19 am

tenebre tu cred ca ma cunosti cat de cat...si stii k nu trec cu vederea orice:)...o sa fie sanctiuni grave pe data de 1,daca nu pe 4 knd termin cu bacul:P
De.
De.
gMania Owner

Posts : 427
Join date : 16/06/2009
Age : 32
Location : Campia Turzii,cart.Sharat

https://sharat.forumgratuit.ro

Sus In jos

catre admini! Empty deci...

Mesaj  radu Dum Iun 27, 2010 7:35 pm

Fiecare admin care da blind trebuie sa fie pe jucatorul vizat, cand vede ca este singur... poate sai dea ban... am grabit o singura data sa dau blind f rapid... se vedea cai codat... dar nah... am 'gresit' teoretic daca sunteti admini bun veti evita chestiile de genu la 2 sec dupa cei dai blind moare/ omoara... daca sunteti si mai buni si aveti timp... faceti poze... trebuie doar sa fiti f atenti...
uite aici... jucatorul lua blind si totusi: https://2img.net/r/ihimizer/i/deinferno0000o.png/
se vede perfect ca i sau oprit citurile exact cand iam facut pozele... cereti toate pozele facute... daca nu le primiti pe toate, ban permanent ash zice...
radu
radu

Posts : 31
Join date : 05/06/2010
Age : 34
Location : sharat

Sus In jos

catre admini! Empty Re: catre admini!

Mesaj  AntiC Lun Iun 28, 2010 11:30 pm

Da sunt PRO de ce zice De. Very Happy
AntiC
AntiC
gMania Owner

Posts : 57
Join date : 09/07/2009

Sus In jos

catre admini! Empty Re: catre admini!

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum